Ania

Instruktor szkolenia psów Psiej Wachty w Poznaniu oraz absolwentka kursu z zakresu psiego behawioru na SGGW w Warszawie. Od zawsze pasjonuje się behawiorem zarówno zwierząt jak i ludzi. W pracy z psami kładzie ogromny nacisk na relację z opiekunem, psie emocje i rolę szkolenia posłuszeństwa w terapii problemów behawioralnych. Szczególnie interesuje się zagadnieniami reaktywności i agresji oraz lęku separacyjnego. Cały czas rozwija swoje umiejętności na seminariach i warsztatach m.in. z Grisha Stewart (BAT), Malena DeMartini, Michael Ellis czy Michele Minunno. Prywatnie właścicielka Uroczego Greya i Jędzowatej Pepsi, z którymi, wraz z mężem, mieszka na południu Hiszpanii.

 

Dana

Właścicielka Lisy i Mony. Jest doskonałym przykładem na to, że nasze życie i pasje mogą się zmienić o 180 stopni. Jeszcze do niedawna nie interesowała się psami. Wszystko zmieniło się gdy 2,5 roku temu na jej drodze stanęła Lisa. Dzielnie znosi trudny i znoje wychowania naprawdę trudnego psa. W naszym zespole zajmuje się głównie administrowaniem strony. Jest nieustraszoną wojowniczką do spraw technicznych, świetną planistką i organizatorką. To jej należy dziękować, za zaakceptowanie prośby o dołączenie do grupy. Czuwa również nad tym, by żaden post nie został bez odpowiedzi, gdyż z wiadomych względów czasami nie przychodzą powiadomienia na temat pojawiających się komentarzy. Pełna pomysłów, energii i planów odnośnie tego przedsięwzięcia.

Agnieszka

Pasjonatka zwierząt, interesująca się psim behawiorem już od wczesnego dzieciństwa. W pracy z psami duży nacisk kładzie na samokontrolę i pracę zgodną z naturalnymi potrzebami psów. Nie stygmatyzuje danych ras i nie popada w stereotypy.  Plan pracy zawsze dostosowuje do konkretnego przypadku i warunków środowiskowych zwierzęcia. Jak na typowego psychologa przystało, zwraca szczególną uwagę na budowanie pozytywnej, opartej na zaufaniu relacji psa z opiekunem oraz na wspieraniu swoich ludzkich klientów. Bywa nie tylko wsparciem informacyjnym w pracy z psami, ale również wsparciem emocjonalnym w trudnych sytuacjach, związanych z wychowaniem i resocjalizacją psiaków. Jej drugie imię to…. konsekwencja, na którą zawsze zwraca uwagę w pracy z indywidualnymi klientami. Prywatnie właścicielka Luny i opiekunka dająca dom tymczasowy Ramzesowi. Pasjonatka psychologii rozwojowej, psychopatologii oraz psychologii sportu ze szczególnym uwzględnieniem aspektów motywacyjnych i sposobów radzenia sobie z problemami.